LOKALE DO WYNAJĘCIA w Częstochowie

COSINUS Office Częstochowa
ul. Żwirki i Wigury 6/14

lokale na wynajem częstochowa

Przedstawiamy  Państwu propozycję wynajmu powierzchni komercyjnej w Biurowcu klasy B+ zlokalizowanym w sercu Częstochowy przy ul. Żwirki i Wigury 6/14.
Biurowiec  COSINUS Office położony jest w ścisłym Centrum miasta w odległości  150m od głównego deptaka: Alei Najświętszej Maryi Panny i ok. 250m od klasztoru na Jasnej Górze.

Znakomita lokalizacja pozwoli Państwu na komfort pracy w środowisku umożliwiającym szybki dostęp do urzędów i instytucji życia publicznego gdyż lokalizacja COSINUS Office  premiuje sąsiedztwem:

Kolejnym atutam jest doskonale rozwinięta siec drogowa i komunikacja miejska co naszym najemcom umożliwia łatwe połączenie z miastem a także z infrastrukturą drogową w tym bezpośrednie połączenie z główną arterią miasta tj. Al. Jana Pawła II łączącą się z droga E75, czyli popularna „Gierkówka”. W odległości 15-20 minut spacerem znajduje sie dworzec główny PKP oraz dworzec PKS.

Do najważniejszych zalet Cosinus Office Częstochowa  zaliczyć można:

Z naszej oferty skorzystało już liczne grono kancelarii adwokackich, radcowskich, komorniczych co jest wynikiem bezpośredniego sąsiedztwa Sądu Rejonowego, a także biura rachunkowe, różnorodne firmy usługowe i hurtownie, szkoła językowa, przedszkole.
Szczególne możliwości wynajmu proponujemy firmą edukacyjno - szkoleniowym bowiem naszą ofertę uatrakcyjnia fakt zlokalizowania w Biurowcu COSINUS Office ośrodka szkoleniowo – konferencyjnego Cosinus posiadającego niezbędne pozwolenia na prowadzenie działalności edukacyjno - oświatowej. Dzięki temu nasi najemcy mają możliwość wynajmu dogodnej dla siebie powierzchni stricte biurowej a w dowolnym dla siebie czasie mogą dodatkowo wynająć sale szkoleniowe na godziny . Tym samym nie muszą ponosić stałych, wysokich kosztów utrzymania dodatkowej powierzchni tylko w zależności od potrzeb wynajmują sale na szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe i tp.

Obecnie Cosinus Office Częstochowa oferuje 6 250 m² powierzchni biurowej i użytkowej na 4 kondygnacjach oraz kilkadziesiąt miejsc parkingowych.
Nasze powierzchnie charakteryzuje wysoka jakością wykończenia wnętrz. Proponowana  powierzchnia spełnia wszystkie wymagane prawem warunki techniczne (pozytywna opinia straży pożarnej, służb sanitarnych itd.). Budynek został przystosowany do potrzeb komunikacyjnych osób niepełnosprawnych za pomocą wind i platform. Dodatkowo, w ramach indywidualnych ustaleń, oferujemy dostosowanie powierzchni do  potrzeb najemcy.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najemców dbamy o to by w naszym Biurowców najemca oprócz dostępności najlepszych rozwiązań adaptacyjnych miał również dostęp do usług, które pozwolą mu na oszczędność czasu. Tym samym chcąc stworzyć przyjazną atmosferę pracy wśród naszych najemców znajduje sie lokal gastronomiczny serwujący smaczne obiady domowe, gabinet kosmetyczny a nawet przedszkole, które pozwoli rodzicom mieć swoje pociechy na wyciągnięcie ręki.

Dla kogo nasza oferta?

Zapytaj o ofertę:

Tel.: 512 107 685
e-mail: a.malczyk@cosinus.pl
tel.: 502 503 952
e-mail: p.ossowski@cosinus.pl

Informacja niniejsza nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

Pobierz folderPobierz folder pdf

Poszujesz lokalu dla firmy? Sprawdź nas! Zapytaj o ofertę