Wynajem sal na godziny

Bogatą ofertę nieruchomości komercyjnych na wynajem uzupełniliśmy o innowacyjny projekt wynajmu profesjonalnych sal szkoleniowo – konferencyjnych na godziny. Dysponujemy ponad 200 salami w ponad 20 obiektach na terenie całej Polski. Oferujemy atrakcyjne ceny, nowoczesne wyposażenie multimedialne, parking, catering oraz pomoc przy wynajmie bazy hotelowej.

Nasze sale są polecane przy organizacji różnego rodzaju wykładów, szkoleń, kursów (np. komputerowych, fryzjerskich czy kosmetycznych) zarówno dla dużych jak i mniejszych kameralnych grup bowiem z naszej oferty może jednocześnie skorzystać ponad 5000 uczestników.

Wynajem sal szkoleniowych i sal konferencyjnych jest naszą specjalnością. Ofertę kierujemy zarówno do klientów, których interesuje sala szkoleniowa lub sala konferencyjna na kilka godzin jak i do tych, którzy za naszym pośrednictwem chcą zrealizować długoterminowe projekty szkoleniowe.

Na szczególne podkreślenie zasługuje możliwość wynajmu biura w naszych obiektach biurowo – usługowych, w których najemca może wynająć dodatkowo sale szkoleniowe np. na spotkania branżowe. Dzięki temu rozwiązaniu nasi najemcy mają możliwość wynajmu dogodnej dla siebie powierzchni stricte biurowej a w dowolnym dla siebie czasie mogą dodatkowo wynająć sale szkoleniowe na godziny. Tym samym nie muszą ponosić stałych, wysokich kosztów utrzymania dodatkowej powierzchni tylko w zależności od potrzeb wynajmują sale na szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe i tp.

Naszym atutem jest doświadczenie w prowadzeniu szkoleń poparte wieloletnią współpracą z wieloma firmami. Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje. Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegóły tutaj.

Poszujesz lokalu dla firmy? Sprawdź nas! Zapytaj o ofertę