LOKALE DO WYNAJĘCIA w Kaliszu

COSINUS Office Kalisz, ul. Majkowska 11

Przedstawiamy  Państwu propozycję wynajmu powierzchni komercyjnej zlokalizowanej w Kaliszu przy ul. Majkowskiej 11.
Propozycja wynajmu dotyczy zarówno powierzchni biurowych,  usługowych jak i magazynowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dodatkowo oferujemy dostosowanie powierzchni do  potrzeb najemcy w ramach indywidualnych ustaleń.
Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja przy ulicy Majkowskiej stanowiącej istotny ciąg komunikacyjny Kalisza, łączący centrum miasta z jego północnym obszarem. Ulica zapewnia sprawny przejazd do trasy wylotowej w kierunku Konina oraz autostrady A2 łączącej Warszawę z zachodnią granicą kraju. Natomiast co ścisłego centrum Kalisza, Starego Miasta jest zaledwie 10 min spacerem.
Lokalizacja w centrum Kalisza umożliwia łatwy dojazd zarówno klientom, jak i pracownikom naszych najemców. Tym samym pozwoli to Państwu na komfort pracy w otoczeniu, które umożliwi szybki dostęp do urzędów i instytucji życia publicznego a także do znajdującej się w sąsiedztwie prywatnej kliniki medycznej.

Szczególne możliwości wynajmu proponujemy firmą edukacyjno - szkoleniowym bowiem naszą ofertę uatrakcyjnia fakt zlokalizowania w Biurowcu COSINUS Office Majkowska Ośrodka Szkoleniowo – Konferencyjnego Cosinus posiadającego niezbędne pozwolenia na prowadzenie działalności edukacyjno - oświatowej. Dzięki temu wszyscy nasi najemcy mają możliwość wynajmu dogodnej dla siebie powierzchni stricte biurowej a w dowolnym dla siebie czasie mogą dodatkowo wynająć sale szkoleniowe na godziny. Tym samym nie muszą ponosić stałych, wysokich kosztów utrzymania dodatkowej powierzchni tylko w zależności od potrzeb wynajmują sale na szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe i tp. 

Z naszej oferty skorzystały już firmy handlowo – usługowe, PGNiG S.A., firmy szkoleniowo – edukacyjne.
Do najważniejszych zalet  Cosinus Office Majkowska zaliczyć można:

Propozycja wynajmu dotyczy zarówno powierzchni biurowych, handlowych, usługowych i magazynowych. Obecnie Cosinus Office ul. Majkowska 11 oferuje 1 100 m².
Dla kogo kierujemy naszą propozycję?

Zapytaj o ofertę:

Tel.: 512 107 685
e-mail: a.malczyk@cosinus.pl
tel.: 502 503 952
e-mail: p.ossowski@cosinus.pl

Informacja niniejsza nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

Poszujesz lokalu dla firmy? Sprawdź nas! Zapytaj o ofertę