LOKALE DO WYNAJĘCIA w Jeleniej Górze

COSINUS Office Jelenia Góra ul. Bankowa 1

Przedstawiamy  Państwu propozycję wynajmu powierzchni biurowo - usługowej zlokalizowanej w  ścisłym centrum Jeleniej Górze przy ul. Bankowej 1 będącej jedną z najbardziej reprezentacyjnych ulic miasta, przy której swoje siedziby mają  wystawne lokale gastronomiczne, ekskluzywne hotele, sklepy i banki.
Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, która umożliwia łatwy dojazd zarówno klientom, jak i pracownikom naszych najemców. Tym samym pozwoli to Państwu na komfort pracy w otoczeniu, które pozwoli na szybki dostęp do urzędów i instytucji życia publicznego.
 Reprezentatywne położenie obiektu, rozpoznawalny adres i jego niepowtarzalny urok (pierwotnie był to hotel następnie przychodnia lekarska)  szczególnie polecamy firmą chcących znaleźć siedzibę na lokalny oddział dla swojej firmy. Naszą ofertę kierujemy do:

Obecnie Cosinus Office Bankowa 1 oferuje 1 200 m².

Właściciel obiektu jest w trakcie opracowywania projektu inwestycyjnego mającego na celu podkreślenie wyjątkowego potencjał nieruchomości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dodatkowo oferujemy dostosowanie powierzchni do  potrzeb najemcy w ramach indywidualnych ustaleń.
Do najważniejszych zalet  Cosinus Office Bankowa 1 zaliczyć można:

Zapytaj o ofertę:

Tel.: 512 107 685
e-mail: a.malczyk@cosinus.pl
tel.: 502 503 952
e-mail: p.ossowski@cosinus.pl

Informacja niniejsza nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

Poszujesz lokalu dla firmy? Sprawdź nas! Zapytaj o ofertę