LOKALE DO WYNAJĘCIA w Łodzi

COSINUS Office Łódź
ul. Wólczańska 66

lokale na wynajem w łodzi

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu powierzchni biurowej Cosinus Office w prestiżowo zrewitalizowanej willi fabrykanckiej z końca XIX w. zlokalizowanej w ścisłym centrum Łodzi przy Al. Kościuszki 49/51 (ul. Wólczyńska 66).

Pobierz broszuręPobierz folder pdf

Pieczołowicie odrestaurowane biura są częścią kompleksu, na który składa się zespół budynków o łącznej powierzchni 8 500 m2 wybudowanych w 1892 roku przez łódzkiego fabrykanta Karola Bennicha przekształconych po drugiej wojnie światowej w Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego "Lido".

W roku 2015 kompleks nabyła GRUPA KAPITAŁOWA COSINUS. Doceniając jego ponadczasową wartość historyczną podjęto się trudnego, ale satysfakcjonującego zadania rewitalizacji. Efektem zakończenia pierwszego etapu prac jest oddana do użytku willa fabrykanta Bennicha.

Cosinus Office to powierzchnie biurowe i usługowe już od 20 m2 do 8 500 m2


Atuty Cosinus Office

Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Ośrodka Szkoleniowo – Konferencyjnego Cosinus posiadającego niezbędne pozwolenia na prowadzenie działalności edukacyjno - oświatowej. Dzięki temu nasi najemcy mają możliwość wynajmu dogodnej dla siebie powierzchni stricte biurowej a w dowolnym dla siebie czasie mogą dodatkowo wynająć sale szkoleniowe na godziny. Tym samym nie muszą Państwo ponosić stałych, wysokich kosztów utrzymania dodatkowej powierzchni tylko, w zależności od potrzeb, wynajmując sale na szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, projekty unijne i tp.

Zapytaj o ofertę:

Tel.: 512 107 685
e-mail: a.malczyk@cosinus.pl
tel.: 502 503 952
e-mail: p.ossowski@cosinus.pl

Pobierz broszuręPobierz folder pdf

Informacja niniejsza nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

Poszujesz lokalu dla firmy? Sprawdź nas! Zapytaj o ofertę